language conversation courses in Egypt - 11 languages: English, French, Spanish, Italian, Catalan, Portuguese, Polish, Russian, German, Danish, Turkish

Co znamená pojem neformální vzdělávání?

Neformální vzdělávání probíhá mimo rámec formálního, školského vzdělávacího systému. Nejedná se však o náhodné aktivity. Neformální vzdělávací proces musí být plánovaný a vést k předem definovanému vzdělávacímu cíli.

Charakteristické prvky:

  • dobrovolnost
  • přístupnost každému
  • zaměření na ty, kdo se učí, a s jejich aktivní účastí
  • vzájemné učení (zahrnutí jak individuálního učení, tak učení se ve skupině a od skupiny)
  • učení pro život (zaměření na osvojování dovedností pro život a přípravu na aktivní občanství; učím se to, co budu v životě potřebovat)
  • celostní přístup (zahrnuje znalosti, dovednosti a postoje a rozvíjí člověka jako celou osobnost včetně jeho emocí a hodnot; respekt k ostatním)
  • učení založené na zkušenosti a činnosti (nejlepším učitelem je život)
  • rozdělení procesu učení do konkrétních/postupných kroků, které jsou stejně důležité jako samotný výsledek učení (individuální tempo)
  • učení vycházející z potřeb účastníků (nejlépe se učím to, co mě zajímá a co je mi blízké)

Kdo jazyky vyučuje?

Jazyky vyučují Češi, kteří mluví několika jakzyky. Mají dovednosti a zkušenosti, které z nich dělají " machry" neformálního vzdělávání. Ještě před podáním přihlášky na kurz máte možnost využít nabídky skype se svým budoucím učitelem v jazyce, který chcete studovat. Stačí napsat nám . Ti kteří této možnosti nevyužijí, budou učitelem kontaktováni po podání přihlášky a skype proběhne rovněž. Je to důležité z toho důvodu, že si váš budoucí učitel bude mít možnost připravit metody a formy práce, které budou garantovat zlepšení vaší jazykové kompetence v co největší možné míře.

Jsou kurzy vhodné pro věkovou skupinu 50+?

Ano, podzimní a zimní termíny 2019 jsou pro tuto skupinu více než vhodné. Vzhledem k mírnějšímu horku utečete z deštivého a chladného Česka do sluníčkové Hurghády. Ceny letenek jsou příznivější než během letních prázdnin. Prožijete klidný pobyt bez animátorů a přeplněných bazénů a pláže. Navíc je zaručen individuální přístup lektora jazyka - nebudete ve stresu ani vás nikdo nebude vystavovat situacím, které by pro vás mohly být nepříjemné. Rovněž mohou být organizovány kurzy na míru, např. vegetariánská strava, více hodin relaxačního cvičení, společné výlety za egyptskými památkami. V kurzu bude zapojeno maximálně 6 osob, v případě přihlášení skupiny více osob je sjednávána cena kurzu individuálně a můžete výrazně ušetřit.

Chci se kurzu účastnit, ale mohu jen  v jiný termín, než nabízíte. Je to možné?

Ano,je to možné.  Napište nám.

Kdy musím zaplatit cenu kurzu?

Do 24 hodin od zaslání přihlášky od nás obdržíš potvrzovací mail o tvé účasti se zálohovou fakturou . Do 5 dní zaplatíš na č. účtu spolku částku uvedenou u konkrétního kurzu a přijde ti na mail  daňový doklad o úhradě.

Musí mi být minimálně 18 let?

ANO, pouze v případě účasti plnoleté osoby, která za tebe ponese odpovědnost je tvá účast akceptovatelná. Rodiče musí podepsat prohlášení, že s tvou účastí na Egypt course souhlasí.

Může se kurzu účastnit i úplný začátečník?

Ano, vzhledem k malému počtu účastníků v kurzu bude vždy přistupováno ke každému individuálně.

Zaplatím a pak nebudu moci odjet. Vrátíte mi peníze?

Podmínky vrácení peněz jsou uvedeny v Obchodních podmínkách

Pokud budu chtít jet na několikadenní výlet během kurzu - mohu?

Ano, vzděláváš se dobrovolně. Je to tvé rozhodnutí.

Jaké jsou ceny potravin v Egyptě ?

Velké nákupy budeme dělat zde , ceny jsou obecně nižší nebo stejné jako v ČR. V ceně pobytového jazykového kurzu je polopenze.

Pomůžete mi najít vhodný let do Egypta ?

Ano a pomůžeme i s jinými věcmi - budeme s tebou v  kontaktu a poskytneme ti individuální podporu.

Mohu si zakoupit zájezd přes cestovní kancelář a docházet pouze na výuku?

Ano, napiš nám a společně vyřešíme.

Musím si vést povlečení, ručníky, rychlovarnou konvici, mýdlo,....?

Studio je vybaveno povlečením i základním nádobím a věcmi, které jsou potřebné k úklidu. Zajistit si musíš kosmetiku, ručník a osušku - prostě osobní věci. Boty do vody na pláži u resortu doporučujeme.

Nenašel jsi odpověď na svou otázku? Napiš nám.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.