pobytové jazykové kurzy Egypt, language conversation courses in Egypt

Nabídka kurzů | Egypt course

language conversation courses in Egypt - 11 languages: English, French, Spanish, Italian, Catalan, Portuguese, Polish, Russian, German, Danish, Turkish

Jedno hezké a známé přísloví praví, že kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Mnohým lidem se to zdá jako naprostá hloupost, nicméně je to pravdivá věc, kterou až život ukáže, jak hodně budete potřebovat. A například v dnešní době je tolik zaměstnání, která jsou založená na zkušenostech s cizím jazykem. Tím pádem se zde tato mnohdy otřepaná fráze potvrdí a vy, kteří umíte nějaké cizí jazyky si můžete otevřít nové možnosti, které jsou to nejlepší, co můžete udělat a podle čeho se také zařídit.

ICM Jindřichův Hradec z.s. je již několik let zapojeno do vzdělávacího programu Erasmus+ a díky tomu máme kontakty v mnoha zemích. Od letošního roku budeme organizovat mezinárodní jazykové konverzační kurzy 11 jazyků v Egyptě, za bezkonkurenčně nízké zaváděcí ceny, kde budete mít možnost skloubit vzdělávání s lenošením u bazénu nebo u moře a poznáváním  života v Egyptě. Touto nabídkou se snažíme vylepšit naše služby a umožnit  zájemcům vzdělávání se pomocí neformálních vzdělávacích metod ve skupině maximálně 5 účastníků. Díky nízkému počtu účastníků zaručujeme individuální přístup, studium bez stresu, spoustu legrace a možnosti volby vyplnění volného času tím, co vás baví.

Konverzační jazykové kurzy budou v roce 2019 probíhat 15 až 29 dní v atraktivní egyptské lokalitě, ubytování je zajištěno ve dvoulůžkovém studiu v resortu s 5 bazény, 10 minut chůzí od moře. A váš učitel? Lingvista, kterého budete pro jeho znalosti a schopnosti obdivovat. Co více si přát?

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.