pobytové jazykové kurzy Egypt

Nabídka pobytového jazykového kurzu v Egyptě pro milovníky sluníčka a moře. | Egypt course

language conversation courses in Egypt - 11 languages: English, French, Spanish, Italian, Catalan, Portuguese, Polish, Russian, German, Danish, Turkish

Nabídka pobytového jazykového kurzu v Egyptě

Jedno hezké a známé přísloví praví, že kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Mnohým lidem se to zdá jako naprostá hloupost, nicméně je to pravdivá věc, kterou až život ukáže, jak hodně budete potřebovat. A například v dnešní době je tolik zaměstnání, která jsou založená na zkušenostech s cizím jazykem. Tím pádem se zde tato mnohdy otřepaná fráze potvrdí a vy, kteří umíte nějaké cizí jazyky si můžete otevřít nové možnosti, které jsou to nejlepší, co můžete udělat a podle čeho se také zařídit.

ICM Jindřichův Hradec z.s. je již několik let zapojeno do vzdělávacího programu Erasmus+ a díky tomu máme kontakty v mnoha zemích. Od letošního roku  organizujeme  jazykové  kurzy 11 jazyků v Egyptě, za bezkonkurenčně nízké zaváděcí ceny, kde budete mít možnost skloubit vzdělávání s lenošením u bazénu nebo u moře a poznáváním  života v Egyptě. Touto nabídkou se snažíme vylepšit naše služby a umožnit  zájemcům vzdělávání se pomocí neformálních vzdělávacích metod ve skupině maximálně 6 účastníků. Díky nízkému počtu účastníků zaručujeme individuální přístup, studium bez stresu, spoustu legrace a možnosti volby vyplnění volného času tím, co vás baví.

Pobytové jazykové kurzy budou v roce 2019 probíhat 15 až 29 dní v atraktivní egyptské lokalitě, ubytování je zajištěno ve dvoulůžkovém studiu v resortu s 5 bazény, 10 minut chůzí od moře. Stravování formou polopenze v restauraci Tiba view. A váš učitel? Lingvista, kterého budete pro jeho znalosti a schopnosti obdivovat. Kromě 20 hodin jazykového kurzu týdně, můžete využít  i nabídku 3 individuálních lekcí týdně  jakéhokoli z 11 nabízených jazyků a  jednu hodinu relaxačního cvičení denně, které jsou již zahrnuty v ceně.  Co více si přát?

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.