language conversation courses in Egypt - 11 languages: English, French, Spanish, Italian, Catalan, Portuguese, Polish, Russian, German, Danish, Turkish

Resort Tiba view

Nový resort, který se bude otevírat 1.7.2019.

Tiba View se nachází pouhých 5 minut jízdy od krásného letoviska El Gouna, asi 30 minut jízdy od centra Hurghady a pouhých 20 minut od mezinárodního letiště Hurghada.

Pláž je vzdálena 10 minut od resortu - je písčitá a milovníky kitesurfingu je považována za jednu z nejlepších v Egyptě.

Z letiště v Hurgádě trvá cesta taxíkem 15 minut  a stejně tak trvá cesta do Hurghady nebo El Gouna / levnější je cesta busem, zastávka 5 minut chůze od resortu/. Okolí resortu je klidné, nečekejte rušné ulice a noční bary - za tímto je potřeba vyrazit do " města". Prostě pohodové místo, kde je super strávit pár týdnů :-)

V resortu je 5 bazénů, restaurace, střešní terasa s lehátky, recepce 24 hodin denně. Plánováno  je welness, posilovna, obchod - předpokládáme otevření až v průběhu podzimu.

Účastníci kurzu budou ubytováni ve dvoulúžkovém studiu, které je účelně vybaveno, disponuje kuchyňkou - nádobí, vařič, lednice, má samostatné WC a sprchový kout. Studia se nachází ve 2 patře, mají balkon s výhledem na moře, nebo v přízemí přímo u bazénu.

Fotografie z místa - okolí i samotných apartmánů -  budou zveřejněny v průběhu května a června, nyní se dokončují poslední úpravy samotného resortu a okolí.

Máte nějaký dotaz? Podívejte se do FAQ nebo nám napište

Individuální intenzivní jazykové kurzy Aqua palms resortÚčastníci musí předat studio ve stavu, ve kterém ho přebírali. Rozbitý nábytek a jiné věci budou muset zakoupit na místě, nebo zaplatit v hotovosti/ popřípadě převodem na účet spolku/ cenu rozbité věci. Úklid si zajištují účastníci sami, mohou si objednat a zaplatit pokojovou službu.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.